Tosya Belediye Başkanı Kavaklıgil:  Bu Seçimin Kazananı Tosya Olmuştur.

31 Mart’ta yapılan yerel seçim sonucunda MHP’den yeniden Tosya Belediye Başkanı Seçilen Volkan Kavaklıgil, mazbatasını alarak görevine başladı.

İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını alarak belediyeye gelen Kavaklıgil, burada belediye çalışanları,  partililer ve vatandaşlar tarafından karşılandı ve tebrikleri kabul etti.

Belediye hizmet binası önünde düzenlenen programda konuşan Başkan Kavaklıgil, mübarek bir ayda ve mübarek bir günde mazbatasını almanın ayrı bir önem arz ettiğini söyledi.

Yapılan seçimde  kazananın Tosya olduğunu belirten Kavaklıgil, şunları kaydetti : Siyasi parti amblemimizi bir kenara koyarak, gerçekleştirmiş olduğumuz 5 senelik hizmetimizi artırarak, eksiklikleri daha iyi gidererek yanına tecrübeyi de eklediğimiz bu güzel  5 yılı hep birlikte inşallah tamamlayacağız. Yeni hizmet sürecimizin önce memleketimize hayırlar getirmesini, sonra da ülkemize hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum. Çalışma arkadaşlarımıza ve yeni seçilen meclis üyesi arkadaşlarımıza üstün başarılar diliyorum.”

Yapılan duanın ardından program sona erdi.

Programa, MHP Tosya İlçe Başkanı Suat Bazlamaçcı, Tosya Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Mola, MHP Tosya Kadın Çalışma Grubu Başkanı Hilal Büyükdeğerli, Ülkü Ocakları Tosya İlçe Başkanı Emin Kutlu, Kastamonu İl Genel Meclis Üyesi Cihan Çetin, Tosya Belediyesi Meclis Üyeleri, Sefa Abayın, Ahmet Özelmacı,  Alim Yılmaz, Ahmet Büyükacar, Burak Ulukanlı, Murat Erdemir, Mehmet İnan, Fatih Büyükkaragöz ve Hüseyin Küçükkeskin, partililer ve vatandaşlar katıldı.

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir