İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İl İstihdam Ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Düzenlendi

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’in Başkanlığında Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

.

.

Toplantıya ayrıca, Belediye Başkanı Vekili Mehmet Yurt, Kastamonu Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Orhan Kandemir, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Halil İbrahim Sanık, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Dilek Şehnaz Aşıcı, İlgili kurum müdürleri, Sivil toplum kuruluş ve temsilcileri katıldı.

.

.

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından 2019 yılı ilk 9 aylık dönemde açılan Mesleki Eğitim Kursları, İşbaşı Eğitim Programları, Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri ve Toplum Yararına Programlar hakkında kurula bilgi verildi.

.

.

Yine gündem maddeleri arasında yer alan, 2019 yılı ilk 9 aylık dönemde İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Denetim Kurulunca gerçekleştirilen denetimler hakkında kurula bilgi verilmesi ve Kastamonu merkez de faaliyette bulunan Işıl Tekstil ile açılan istihdam garantili kursun mesleğinin 2019 yılı iş gücü eğitim planına eklenmesi ile devam eden program, dilek ve temenniler ile sona erdi.

.

.

.

.

.

.

.

.

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

.

.

.

.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
Tosya Gazetesi WhatsApp Haber İhbar
Tosya Gazetesi WhatsApp Haber İhbar Hattı