Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, Muhtar ve Halk toplantısına katılmak ve bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Daday İlçemizi ziyaret etti.

.

İlçe ziyaretlerinde Vali Karadeniz’e Daday Kaymakamı Kemal Balaban, Daday Belediye Başkan Vekili Zahit Çiftçi, Kamu kurum ve kuruluş müdürleri eşlik etti.

.

-Daday Anadolu İmam Hatip Lisesi Ziyareti

Daday Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret eden Vali Karadeniz, Okul Müdürü Dilek Çelikci, okul idarecileri ve öğretmenler tarafından karşılandı. Okul müdüründen öğrencilerin genel durumuna ve ihtiyaçlarına ilişkin bilgiler alan Vali Karadeniz, öğretmenlere vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.

.

-Aile Ziyareti

Vali Karadeniz ve beraberindeki heyet, İlçede ikamet eden aile ziyaretinde bulundu. Ailenin bir ihtiyaç ve sorunlarının olup olmadığını soran Valimiz Karadeniz ailenin çocukları ile sohbet ederek, hediyeler verdi. Ailenin ve çocukların genel sağlık durumları hakkında bilgiler alan Vali Karadeniz tarafından yetkililere talimatlarda bulunuldu.

.

-Esnaf Ziyareti

Vali Karadeniz ziyaretlerin devamında vatandaşlarla, esnaflarla selamlaşarak, çalışma alanları hakkında bilgiler aldı, başarı dileklerinde bulundu

.

-Atlı Terapi Merkezi ve Model Binicilik Tesisi Ziyareti

Son olarak İlçede Atlı Terapi Merkezi ve Model Binicilik Tesisini ziyaret eden ve Proje hakkında yetkililerden bilgiler alan Vali Karadeniz İlçe ekonomisine de katkıda bulundukları için projede emeği geçenlere teşekkür etti.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

.

.

.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.