.

Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği (TGKD) olarak, Tosya’da faaliyet gösteren bütün iş yerlerinin, işini büyütmek isteyenlerin veya yeni iş kurmak isteyenlerin kamu kurum ve kuruluşlarının verdiği hibe ve desteklerden etkin bir şekilde faydalanabilmesi için gerekli altyapı oluşturulmuştur.
.

İlçe merkez ve köylerinde faaliyetlerini sürdüren atölye ve fabrikasyon üretim yapan ahşap sanayi, tarım, hayvancılık, el sanatları, oto sanayi başta olmak üzere ekonomik değer üreten bütün iş yerlerinin veya yeni iş hayatına atılmak isteyen vatandaşlarımızın, Devletimizin sağladığı imkanlardan zamanında haberdar olması, hibe için istenen projelerin hazırlanması, hangi sektörün veya hangi kurumun verdiği hibelerden yararlanılacağı gibi konularda etkin ve doğru bilgi vermek üzere bütün ekip ve ekipmanlarımızı tamamladık.
.

Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği olarak, oluşturduğumuz sosyal medya hesapları ile internet sitemiz üzerinden gerekli bilgilendirmeyi yapmaktayız. Kamu kurum ve kuruluşlarının verdiği bu desteklemelerden yararlanmak isteyenlerin, derneğimize müracaat etmeleri gerekmektedir.
.

Verilen bu hibelerin Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği ile hiçbir alakası veya bağlantısı yoktur. Bu destek ve hibeler, kamu kurum ve kuruluşlarıyla diğer sektörlerin sağladığı imkanlardır. Bu desteklemelerden yararlanmak için gereken bütün şartları, imkanından faydalanılmak istenilen kamu kurum ve kuruluşları belirlemektedir.
.

Toplum yararını düşünerek kurduğumuz Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği olarak, vatandaşlarımıza proje yazımı ve diğer iş ve işlemler için yardımcı olmaktayız. Kabul edilen hibelere derneğimiz ortak değilse, hibe veren ile hibe alan kişi yada kurumlar bir birleriyle muhatap olacaklardır.
.

Hibe veren ile hibe alan arasında yaşanabilecek alış veriş esnasında veya yapılan sözleşmelerden doğabilecek sorun ve sıkıntılardan kesinlikle derneğimiz sorumlu değildir. Derneğimizin amacı vatandaşlarımızı zamanında bu hibelerden haberdar etmek ve bu imkanlardan yararlanabileceği yolu göstermektir.
.

Saygılar sunarız.

tekirdağ escort bayan

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.