Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği  (TGKD)  üyeleri Tosyalı hemşehrimiz Avukat Sayın Temel Eken’i, Temel Eken Hukuk Bürosu’ndaki makamında ziyaret etti.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan  Avukat Eken, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Konuşmasında kendisinin bir çok sivil toplum örgütünde görev aldığını belirten başarılı Avukat Temel EKen, Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyesi olmaktan mutluluk duyduğunu kaydetti.

AK Parti Tosya İlçe Başkanı  Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Sayın Mustafa Corcor ve Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği Başkanı İş Adamı Sayın Yusuf Varlık ise burada yaptıkları konuşmalarda, Tosya’nın yetiştirdiği değerlerden biri olan Avukat Temel Eken’in başarıları karşısında hemşehrileri  olarak gurur duyduklarını ifade ettiler.

Ziyarette, Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği Başkan Yardımcısı Gazeteci Yazar Sayın Mehmet Ulusoylar, Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Avukat Sayın Mustafa Kök, Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Kastamonu Dernekler Federasyonu Başkanı (KASDERFED) Sayın Hasan Şen, Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Tosya ve Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı (TOSYADER)  Sayın İlhan Sertkale, Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Tosya ve Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Fikret Akkafa,  Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Tosya Ziraat Odası Başkanı Sayın Kadri Eken, Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyesi  Tosya Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Ali Osman Kıbışoğlu ve Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Tosya Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı Sayın İhsan Koçgözlü  de yer aldı.

Avukat Sayın Temel Eken, TGKD Başkanı  Sayın Yusuf Varlık’a ziyaretin anısına plaket takdim etti. Fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sona erdi.

.

.


.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.