Yaşanılabilir ve yaşlanılabilir bir şehir olan Tosya’nın gelişerek kalkınması, Tosyalıların daha modern alanlarda yaşamlarını idame ettirebilmesi ve Tosya ekonomisinin daha da büyüyerek sürdürülebilir olması amacıyla Tosya sevdalılarını bir çatı altında toplamak amacıyla kurulan, ” Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği (TGKD)” üye kaydına başladı.

.

Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği bünyesinde oluşturulacak “ Tosya Proje Ekibi “ nin hazırlayacağı ayağı yere basan ve uygulanabilir projelerle, ilçede ekonomik değer üreten mevcut işletmelerin veya yeni iş kurmak isteyenlerin, kamu kurum ve kuruluşlarının verdiği hibe ve desteklerden daha fazla faydalanmasına imkan ve olanak sağlanması planlanmaktadır.

.

İş Adamı Yusuf Varlık’ın başkanlığında kurulan  Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği’ne üye olmak ve şehrimize değer katmak isteyen herkesi derneğimize üye olmaya bekleriz.

.

 Üye olmak isteyenlerin, Namazgah Caddesi No:2 Kastamonu / Tosya’da bulunan Yusuf Varlık’in iş yeri olan Yuva İletişime şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

.

.

bolu escort

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.