Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği (TGKD) Başkanı Yusuf Varlık, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
.

Başkan Varlık, mesajında, Toplum hayatında önemli bir yeri olan, neşe ve sevinç içerisinde kutlanan bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşadıklarını kaydetti.
.

Toplumsal yaşamda önemli yeri bulunan bayramların, kaygıların, sıkıntıların geri plana itildiği, sevginin, saygının, hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği ve umutların canlandığı özel günler olduğunu ifade eden Varlık, şunlara yer verdi:
.

“ Bolluk ve bereketin, huzur ve güvenin yaşandığı, rahmet, mağfiret ve cömertliğin zirveye ulaştığı, Ramazan ayını geride bırakarak, sevgimizi, umutlarımızı, kardeşlik ve dostluğumuzu paylaşma, toplum olarak kaynaşma ve dayanışma günü olan bayrama ulaşmanın huzur ve sevincini yaşamaktayız. Bayramlarda, dargınlıkları ve kırgınlıkları unutmalı, birlik ve dayanışmamızı artırmalı, geleceğe inancımızı her koşulda korumalıyız. Her yıl sevdiklerimizle birlik ve beraberlik içerisinde kutladığımız Ramazan Bayramı’nı bu yıl koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında evlerde kalarak, sevdiklerimizden ayrı kutlayacağız. Bu durumun hüznünü yaşıyor olmakla beraber, koronavirüse karşı verdiğimiz etkin mücadelede evde kaldığımız günlerin çok büyük rolü olduğu da bir gerçektir. Kalplerimiz birlik ve beraberlik içerisinde attığı sürece mesafelerin hiçbir önemi bulunmamaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle, Tosyalı hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım. “

.

uşak escort bayan

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.