MHP Tosya  İlçe Başkanı Mustafa Dündar Özurgancı yeniden seçildi.

.

Doğramacı Gala’da   Kovid-19 tedbirleri kapsamında düzenlenen ve tek listeyle gidilen kongrede, Özurgancı yeniden ilçe başkanı oldu.

.

Başkan Özurgancı, kongrede yaptığı konuşmada,  31 Mart 2019 tarihinde yapılan mahalli idareler seçimlerinde gösterdikleri üstün başarılar sonucu  uzun bir aradan sonra, Milliyetçi Hareket Partisi’ne Tosya Belediyesini kazandırmış olmanın onurunu ve gururunu hep beraber yaşadıklarını söyledi.

.

Hep birlikte memlekete en iyi hizmeti nasıl getirebiliriz diye çalıştıklarını belirten Özurgancı, “ Bu ideal ve azimle çalışmalarımız devam etmektedir. Türk Milliyetçileri ferasetli insanlardır. Geçmişten aldığı tecrübelerle, geleceklerini aydınlatırlar. Bu duygu ve düşüncelerle kongremizin Tosya’mıza  hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.” dedi.

.

Yapılan konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Kongreye, MHP Genel Başkan Yardımcısı  Emin Haluk Ayhan, Geçmiş Dönem MHP Genel Başkan Yardımcısı  Ziya Yılmazbilen, MHP MYK Üyesi  Tarık Ziya Çağılcı, Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, MHP Kastamonu İl Başkanı Emin Çınar,  Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanı Haluk Yakar, MHP Taşköprü İlçe Başkanı Mustafa Arabacı, Tosya Ülkü Ocakları Başkanı Veysel Baş, Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası(MİS) Genel Sekreteri  Mehmet Oruçöz ve partililer katıldı.

.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen kongreye misafir olarak AK Parti Tosya İlçe Başkanı Mustafa Corcor ve  AK Parti Tosya İlçe Teşkilatı üyeleri de katıldı.

.

.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.