İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı’nın 2019 Yılı Son Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’in katılımıyla Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA), 2019 yılının son yönetim kurulu toplantısı Sinop ilinde gerçekleştirildi.

.

Aralık ayı yönetim kurulu toplantısına; Yönetim Kurulu Başkanı ve Sinop Valisi Köksal Şakalar, Çankırı Valisi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hamdi Bilge Aktaş, Yönetim Kurulu üyesi Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Kastamonu İl Genel Meclisi Başkanı Güray Parçal, Çankırı İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, Sinop İl Genel Meclisi Başkanı Yakup Üçüncüoğlu, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salim Akbaş ve KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan Genç katıldı.

.

Fizibilite Desteği Programı Sonuçları Belli Oldu

Toplantıda Ajans çalışmaları hakkında yönetim kurulu üyelerine bilgi veren KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan GENÇ, toplantı gündem maddeleri arasında yer alan 2020 yılı çalışma programı ve bütçesi, 2019 yılı fizibilite desteği programı değerlendirme raporu, Çankırı YDO’nin yerinin değiştirilmesi, insan kaynakları raporu ve eğitim programlarına ilişkin de bir sunum gerçekleştirdi. Ajans tarafından 04 Eylül 2019’da ilan edilen 2019 Yılı Fizibilite Desteği (FD) Programı sonuçlarının belli olduğunu da açıklayan Genel Sekreter Dr. Serkan GENÇ, sonuçların en kısa zamanda kamuoyuna ilan edileceğini belirterek projelerin Kastamonu, Çankırı ve Sinop illerine hayırlı olması temennisinde bulundu.

.

Sunum sonrasında 2019 yılının son yönetim kurulu toplantısı, gündem maddelerinin üyeler tarafından ayrıntılı olarak görüşülmesi ve karara bağlanmasıyla sona erdi.

.

.

.

.

.

.

.

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

.

.

.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
Tosya Gazetesi WhatsApp Haber İhbar
Tosya Gazetesi WhatsApp Haber İhbar Hattı