İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Kastamonu’da Toplandı

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) yönetim kurulu üyeleri, Ekim ayı toplantısında sosyal destek programı ile 2020 yılı çalışma programı ve bütçesini görüşmek üzere Kastamonu’da toplandı.

.

..

Sinop Valisi ve Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Şakalar başkanlığındaki toplantıya, Yönetim Kurulu Üyesi Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, Çankırı Valisi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hamdi Bilge Aktaş, yönetim kurulu üyesi Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salim Akbaş ve KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan Genç katıldı.

.

..

Ajansın Ekim ayı yönetim kurulu toplantısı için Kastamonu’da bir araya gelen yönetim kurulu üyeleri, 2019 yılı sosyal destek programı ile 2020 yılı çalışma programı ve bütçesi maddelerinden oluşan toplantı gündemini ele aldı.

.

..

Genel Sekreter Dr. Serkan Genç’in Ajans faaliyetlerine ilişkin yönetim kurulu üyelerine yönelik gerçekleştirdiği bilgilendirme sunumunun ardından ile devam eden toplantı gündem maddelerinin ayrıntılı olarak görüşülmesi ve karara bağlanmasıyla sona erdi.

.

.

.

.

.

.

Haber ve Fotoğraf Kaynak : www.kastamonu.gov.tr

.

.

.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
Tosya Gazetesi WhatsApp Haber İhbar
Tosya Gazetesi WhatsApp Haber İhbar Hattı