İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kastamonu’yu Avrupa Ve Dünya Şampiyonalarında Temsil Edecek Sporculardan Ziyaret

İlimizi ve ülkemizi Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında temsil edecek ve gurur kaynağımız olacak sporcularımız Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

Türkiye Şampiyonalarında önemli dereceler elde eden ve bunun neticesinde Uluslararası Şampiyonalarda Ay Yıldızlı Bayrağımız altında mücadele etme şerefine erişen sporcularımız antrenörümüz Emrah Şahanoğlu casinolife2d.com eşliğinde önce Spor Şube Müdürümüz Adem Keloğlu, sonrasında ise İl Müdürümüz Reşat Asrak’ı ziyaret etti.

Avrupa ve Dünya Şampiyonaları ile sporcularımızın çalışmaları hakkında bilgiler alan İl Müdürümüz Asrak, Milli Takımımız ile birlikte ilimiz sporcularımızın ülke başarısı adına ter dökecek olmasından son derece gururlu ve mutlu olduklarını dile getirdi.

Avrupa ve Dünya Şampiyonalarına katılacak sporcularımızın başarı ile dönmelerinin tek temennileri olduğunu söyleyen İl Müdürümüz Reşat Asrak, sporcularımıza başarılar diledi.

Sporcularımızdan Hüseyin Ercan Küçükoğlu Muay Thai Dünya Şampiyonasında, Berkay Ozan Şahin Kick – Boks Avrupa Şampiyonasında, Asuman Çığlıoğlu Kick – Boks Avrupa Kupasında ve Şehri Yavuz Kick – Boks Dünya Şampiyonası’nda Ay Yıldızlı formamızı terletecekler. http://kastamonu.gsb.gov.tr

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
Tosya Gazetesi WhatsApp Haber İhbar
Tosya Gazetesi WhatsApp Haber İhbar Hattı