İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kastamonu’da Köydes İl Tahsisat Komisyonu Toplantısı Düzenlendi

2019 yılı köy alt yapılarının desteklenmesi projesi (KÖYDES) il tahsisat komisyonu 3.toplantısı Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıya ayrıca Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan, İlçe Kaymakamları, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T.Zafer Karahasan, İl Özel İdaresi Birim Müdürleri ile ilgili kurum amirleri katıldı.

İlbank’ın kendisine yapılmış başvurularla ilgili ödemelere başladığını belirten Vali Karadeniz; “İl Özel İdaresine bir kısım ödeme gönderildi dolayısıyla artık çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürmemiz için her türlü sebep oluşmuş durumda. Sizlerde çalışmalarınızı tamamlarsanız ilk etapta parasal konularda daha az problem yaşanır diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

İlçe Kaymakamlıkları ile kamu kurum ve kuruluşları tarafından planlanan, yapımı devam eden ve hizmete açılan projeler hakkında bilgilerin verildiği toplantı, karşılıklı istişarelerde bulunulması ve görüşlerin alınmasıyla sona erdi.

Vali Karadeniz tarafından, yapımı devam eden projelerin takibi ve yerinde incelenmesi hususunda yetkililere talimatlarda bulunuldu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
Tosya Gazetesi WhatsApp Haber İhbar
Tosya Gazetesi WhatsApp Haber İhbar Hattı