Birlik ve beraberliğimizle daha da güçlenen bir yaşam ortamında, gelişmelerin habercisi ve yeni umutlarımızın gerçeğe dönüşeceği bir yıla daha girmenin heyecanını yaşıyoruz.

.

Hedeflerimiz doğrultusunda yıl içerisinde Devletimizin destekleriyle gelecek adına atılan kararlı adımlar, yaşana bahis.com giriş gelişmeler ve hayata geçirilen projelerle atılım yılı geçiren Kastamonu’muz, Ülkemizin hızla büyüyen, gelişen İllerinden biri olmuştur.

.

İstiklal mücadelesinin kazanılmasında önemli rol üstlenerek kahramanlık destanı yazan İlimizde tarihimizden aldığımız milli manevi değerlerimiz ile sürekli değişen, gelişen dünya şartlarının sağladığı fırsatları birleştirdiğimizde, tüm kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum ile halkımızın ortak iradesi bir bütün olarak işbirliği içerisinde kaydedilen ilerlemelerde, sağladığımız başarılarda, birlik ve beraberliğimiz en büyük gücümüz olmuştur. Bugün Kastamonu’muz emsalsiz doğa güzelliği, kültürel zenginliği ve tarihi değerlerinin varlığı ile kendine özgü özel bir vizyon oluşturarak ülkemize armağan edilen örnek bir İl olarak akıllarda kalmayı başarmıştır.

.

Yeni yılda da coğrafi, ekonomik, turistik değerlerimize dikkat çekerek İlimiz, İlçelerimiz ile köylerimizde daha da yaşanılabilir alanlar yaratmak, geliştirmek adına planladığımız projelerle Devletimizin imkânları çerçevesinde gerçekleştireceğimiz yatırımlar ile Kültür Başkentliği unvanını taşıyan ilimizde yapılacak eğitim, spor ve kültürel etkinlikler Kastamonu’muzun gelecek kuşaklara bırakacağı miraslarından biri olacaktır.

.

Evliyalar Şehri, Şehitler Diyarı, Turizmin merkezi Kastamonu’da İlimizin gelişmesine katkı sağlayan bütün kesimlerin bugün olduğu gibi yarında aynı anlayış içerisinde bizlere destek vereceklerine, özverili çalışmalarına aynı kararlılıkla devam edeceklerine inanıyor, tüm hemşehrilerimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, 2020 yılının sağlık, huzur ve başarı getirmesini diliyorum.

Yaşar KARADENİZ
Vali

.

.

.

.

.

.

.

.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.