2019 – 2020 Eğitim Öğretim yılı l. Ara Eğitim Değerlendirme Toplantısı Kaymakamımız Sayın Kemal BALABAN başkanlığında, Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapıldı.

.

Eğitim Değerlendirme Toplantısına Kaymakamımız Sayın Kemal BALABAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Emin DEMİR, İlçe Milli Eğitim zümre başkanları, tüm okul müdürleri ve yardımcıları katıldı.

.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Emin DEMİR Öğrencilerimiz ve okulların son durumları hakkında Sayın Kaymakamımıza brifing verdi.

.

Toplantıda Kaymakamımız Sayın Kemal BALABAN “Tüm okullarımızda (Öğrenci Koçluk Sistemi) yapılarak başarının arttırılabileceğini ve öncelikle amacımızın iyi bir vatandaş yetiştirilmesi, öğrencinin hayatına bir öğretmenin vesile olduğunun anlatılması gerekmektedir. Tüm öğretmenlerinde çocuklarımızın gönül dünyasına etki etmesi ve onlara örnek olması gerekiyor, ayrıca her öğretmenimizin 9’lu, 10’lu gruplar halinde öğrenciler emanet edilerek bu çocuklarımızın her türlü sorunuyla ilgilenmesi çocuklarımızın sorunlarına erken tanıda çok büyük katkılar sağlayacağını.” dile getirdi.

.

Sayın Kaymakamımız Kemal BALABAN’ın üzerinde hassasiyetle durduğu bağımlılıkla mücadele konusunda da İlçe Milli Eğitim Müdürünü, tüm okul yöneticilerini ve Öğretmenlerini uyanık olma ve mücadele konusunda çok dikkatli olmalarını istedi.

.

Sayın Kaymakamımız verimli bir toplantının gerçekleştiğini belirterek katılımcılara teşekkür etmesinin ardından 2019 – 2020 Eğitim Öğretim yılı l. Ara Eğitim Değerlendirme Toplantısı sona erdi.

.

.

.

.

.

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.daday.gov.tr

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.