Kastamonu’nun Tosya ilçesi Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Muzaffer Acar, çalışmalarının ele alındığı  bilgilendirme toplantısı düzenledi.

.

Tosya Belediye Düğün Salonu’nda düzenlenen toplantıda, saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı okundu.

.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Muzaffer Acar,  31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde, Cenab-ı Allah’ın  takdiri ve vatandaşların teveccühü ile ekip arkadaşlarıyla birlikte  göreve geldiklerini söyledi.

.

Ekip arkadaşları ve mahalle sakinleriyle birlikte belirledikleri eksiklikleri gidermek için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirten Acar, şunları kaydetti :

.

“2019 yılında tamamlayabildiğimiz, 2020 yılında tamamlayacağımız çalışmaları, sunumlar eşliğinde maddeler halinde sizlerle paylaşacağız. Söz verdiğimiz hizmetlerden biri olan, mahalleliler arasında bir SMS sistemi kurduk. Düğünleri, cenazeleri  ve mahallemizle ilgili olan bilgileri bu sistem sayesinde sizlerle gecikmeden paylaşıyoruz. Mahallemizde ihtiyaç olan toprak fırınların yerlerini sizlerle  tespit ederek, yeni fırınlar inşa ettik.  Mahallemiz sınırları içerisinde yer alan parklara, şehitlerimizin isimlerinin verilmesini sağladık. Kamu kurum ve kuruluşlarıyla yakın iş birliği içerisinde mahallemizin ve sizlerin sorun ve sıkıntılarına çare üretmek için çalışıyoruz. “

.

Muhtar Acar, çalışmaların ele alındığı ve mahalle sakinleri tarafından sorunların  dile getirildiği bu toplantıları belli aralıklarla düzenleyeceklerini sözlerine ekledi.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.