Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil sorunların yerinde tespiti, çözüm noktasında ilgili birimlerin yapması gereken çalışmalara yönelik olarak yürüteceklerini dile getirdiği mahalle ziyaretlerine Hocaimat Mahallesi’nden başladı.

.

Şehrin en üst noktasında yer alan Hocaimat Mahallesini Başkan Yardımcısı Mustafa Mola, Mahalle Muhtarı Şamil As ve ilgili birim müdürleri ile adım adım gezen Başkan Kavaklıgil mahalle sakinleriyle de sohbet ederek taleplerini dinledi. Özellikle üst yapı ve çevre temizliği konularına eğileceklerini belirten Başkan Kavaklıgil mahallelerin imar durumları ile de bilgi alırken kent merkezine yakın boş arsaların halkın kullanımına açık otopark şeklinde dizayn edileceğini kaydetti.

.

Sırayla tüm mahalleleri gezerek yerinde inceleme yapacaklarını belirten Başkan Kavaklıgil; “ Elimizden geldiğince mahallelerimizi ziyaret ederek hizmet götürme çabası içindeyiz. Mahalle ziyaretleri sırasında hemşerilerimizle bir araya gelme imkanı buluyor ve direk kendilerinden talepleri dinliyoruz. İç içe olduğumuz değerli hemşerilerimizle, birlikte yönetim anlayışı da gelişiyor ve her zaman ulaşılabilir bir belediyecilik sistemi içinde olduğumuzu tüm gönül dostlarımıza vurguluyoruz. Amacımız güzel ilçemizin her noktasına hizmet götürebilmek ve bunu birlikte başaracağız” dedi.

.

.

Bu Haber, Tosya Belediyesi Basın Danışmanı Mustafa Kürşat Bazlamatçı Tarafından İnternet Sitelerimizde Yayınlanması İçin 
at87_tk@hotmail.com Mail Adresi Üzerinden Sitemizin Mail Adresi Olan kastamonumedyagrup@hotmail.com’a 

12.07.2019 Cum 11:11  ’da Gönderilmiştir. Resimler de Bu Kapsamdadır.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir