İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ankara’da Düzenlenecek Olan Başkent’te Kastamonu Günleri İptal Edildi

Kastamonu Dernekler Federasyonu (KASDERFED) Başkanı Hasan Şen, ” Başkent’te Kastamonu Günleri ” etkinliğini yeni tip koronavirüs (Kovid-19) endişesiyle iptal ettiklerini açıkladı. 

.

.

Başkan Şen, gazetecilere yaptığı açıklamada, Başkent’te Kastamonu Günleri etkinliğinin 16’ıncısını 19-22 Mart 2020 tarihleri arasında Ankara’da düzenlemeyi planladıklarını hatırlattı. 

.

.

Etkinliğin tüm hazırlıklarının tamamlandığını belirten Şen , şunları kaydetti : 

.

.

”  Düzenlendiği günden buyana on binlerce kişiyi ağırlayan Başkent’te Kastamonu Günleri’nin bu sene 16’ıncısını düzenlemek için gereken tüm çalışmaları tamamlamıştık. Ankara’da Kastamonu ve ilçelerimizin değerlerini tanıtmak için düzenlediğimiz bu etkinliğe yine yoğun ziyaretler bekliyorduk. Ancak öngörülemeyen bir şekilde çoğalan yeni tip koronavirüs (Kovid-19), dünyada binlerce kişinin ölümüne yol açmıştır. Koronavirüsden vatandaşlarımızın etkilenmemesi için ülkemizde önemli ve başarılı tedbirler alınmıştır. Beklenmeyen bu üzücü olay nedeniyle alınan bu tedbirlere destek olmak amacıyla, Kastamonu Valiliğinin tavsiye kararına istinaden, KASDERFED yönetim kurulu olarak bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantıda, 19-22 Mart 2020 tarihleri arasında Ankara’da 16’ıncısını düzenlemeyi planladığımız Başkent’te Kastamonu Günleri’nin iptal edilmesine, uygun şartların oluşması ve gerek duyulması halinde ise ileriki bir tarihte yeniden düzenlenmesine karar verdik.” 

.

.

.

.

.

.

youtube abone satın al

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
Tosya Gazetesi WhatsApp Haber İhbar
Tosya Gazetesi WhatsApp Haber İhbar Hattı