İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AK Parti Tosya İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi 15 Mart’ta YapılacakAK Parti Tosya ilçe Başkanı Mustafa Corcor, AK Parti Tosya İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi’nin 15 Mart Pazar günü saat 11:00’da Tosya Belediyesi Düğün Salonunda yapılacağını açıkladı.

.

Başkan Corcor, gazetecilere yaptığı açıklamada kongreye,  kendisinin başkanlığında oluşturulan tek liste halinde gidileceğini söyledi.

.

Kongreye partili partisiz bütün vatandaşları davet eden Corcor, açıklamasında şunlara değindi;

.

“ Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, AK Parti ailesi olarak 2002 yılında  çıktığımız bu kutlu yolculukta, vatandaşlarımızla el ele vererek sayısız başarılara imza attık. Türkiye, AK Parti iktidarları döneminde her alanda gerçekleştirilen atılımlar sayesinde artık  dünyada söz sahibi ülkeler arasında yerini  almıştır. İktidara geldiği 2002 yılından buyana  millet sevdasıyla kesintisiz hizmet dönemini sürdüren AK Parti, uyguladığı sosyal politikalar sayesinde de her vatandaşa dokunmayı başararak gönülleri fethetmiştir. Mensubu olmaktan gurur ve onur duyduğum AK Parti ailesinin olağan kongre süreçleri de başlamış bulunmaktadır. Bu kapsamda AK Parti Tosya İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi 15 Mart Pazar günü yapılacaktır. Kongremize partili partisiz bütün vatandaşlarımızı davet ediyorum.”

.

Başkan Corcor, kongrelerin bir yenilenme süreci olduğunu, yeni bir başlangıç ve yeni bir heyecanla vatandaşlara hizmet etmek için aralıksız çalışacaklarını sözlerine ekledi.İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
Tosya Gazetesi WhatsApp Haber İhbar
Tosya Gazetesi WhatsApp Haber İhbar Hattı