İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AK Parti Tosya İlçe Başkanı Mustafa Corcor Yönetim Kurulu Listesini Açıkladı

Başkan Corcor, gazetecilere yaptığı açıklamada, yeniden yapılanmaya giden ilçe teşkilatında görev alanlara başarı dileklerinde bulundu.

.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2002 seçimleriyle başlayan AK Parti iktidarları döneminde ülkenin her alanda kalkınıp geliştiğini belirten Corcor, şunları kaydetti :

.

“ Eğitim, sağlık, sosyal politikalar, ekonomi ve ulaşım başta olmak üzere her alanda devrim niteliğinde atılan adımlar sayesinde AK Parti her vatandaşa dokunmayı başardı. Vatandaşlarımız da bu başarıları her dönem ödüllendirdi ve kesintisiz bir şekilde kurulduğu günden buyana partimizi iktidar yaptı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde gerçekleşen bu hamleler sayesinde ülkemiz, dünyanın her yerinde söz sahibi bir ülke haline geldi. Yıllardır partimizin ilçe teşkilatında çeşitli görevlerde bulunarak, Tosya’mıza ve ülkemize hizmet etme şansı bulduk. Yeni görevimizde, ekip arkadaşlarımızla birlikte vatandaşlarımızla ele ele gönül gönüle vererek çalışmalarımıza devam edeceğiz inşallah.”

.

Başkan Corcor, AK Parti Tosya İlçe Kongresinin Mart- Nisan aylarında gerçekleşeceğini sözlerine ekledi.

.

.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
Tosya Gazetesi WhatsApp Haber İhbar
Tosya Gazetesi WhatsApp Haber İhbar Hattı